Mistrzostwa Miasta Opola w Lekkiej Atletyce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
27 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Miasta Opola w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy zaprezentowali się znakomicie, zdobywając dwa medale!
Opublikował: Joanna Moszner
Data publikacji: 31-05-2026 21:01
Powrót do poprzedniej strony »