Mistrzostwa Miasta Opola w Lekkiej Atletyce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

27 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Miasta Opola w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy zaprezentowali się znakomicie, zdobywając dwa medale!

 

Opublikował: Joanna Moszner
Data publikacji: 31-05-2026 21:01
Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie

Do góry