Otrzęsiny klasy IV

Dnia 27. 09. 2018 r. odbył się w naszej szkole obrzęd otrzęsin uczniów klas IV. Chrzest bojowy miał na celu sprawdzenie czy czwartoklasiści są godni zaszczytu przyjęcia w poczet starszej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 32 w Opolu. W imprezie uczestniczyli wychowawcy klas IV - VI, którzy swoim dopingiem wspierali brać uczniowską. W jury zasiadali nauczyciele oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Klasa IV została poddana trzem próbom. Na początek była prezentacja klas w stylu dowolnym. Uczniowie popisali się tutaj pomysłowością, oraz wielkim talentem wokalnym. Pierwsza konkurencja miała na celu wykazanie się kreatywnością i polegała na tańcu z miotłą. Druga konkurencja  - rzuty piłeczką -  wzbudziła wiele pozytywnych emocji. I tu uczniowie również nie zawiedli. Trzecia próba polegała na wypiciu soku z cytryny z uśmiechniętą buźką. Okazało się, że mocny doping oraz zasady fair play nie są obce naszym uczniom.

Na „deser” Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę, którą była dyskoteka. Po podsumowaniu jury nie było już wątpliwości, że czwartoklasiści są tam gdzie być powinni- w gronie uczniów starszych.

MR

 

MP4VID-20180929-WA0010.mp4 (2,32MB)
 

Opublikował: Joanna Moszner
Data publikacji: 10-10-2018 23:21
Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie

Do góry