Międzyszkolny Turniej Szachowy

18 czerwca odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Turniej Szachowy. Uczestniczyli w nim wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach uczniowie starszych klas PSP nr 25 w Opolu oraz PSP nr 32 w Opolu. W turnieju brało udział 10 zawodników. Rozegrano w sumie 46 partii szachowych. Po wielu emocjonujących pojedynkach zwyciężył Tomasz Buhl uczeń PSP nr 32, drugie miejsce zajął Miłosz Sanany z PSP nr 25, trzecie miejsce Marek Jurcewicz uczeń PSP nr 32. Turniej był dla dzieci sposobnością nie tylko do podniesienia i sprawdzenia swoich umiejętności gry w szachy, lecz również czasem integracji pomiędzy uczniami różnych szkół.

Wielkie podziękowania dla Rady Rodziców PSP nr 32 w Opolu za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników. Gratulujemy udziału wszystkim uczniom.

Data publikacji: 19-06-2024 11:23