Nysa

12 czerwca klasy I – V wybrały się na wycieczkę nad Jezioro Nyskie. Czekało tam na nich wiele atrakcji.

Uczniowie, wyposażeni w wiedzę przekazaną przez ratownika WOPR, mogli bezpiecznie uczestniczyć w zabawach na plaży i w wodzie. Podczas wycieczki mieli także okazję popływać motorówką oraz obejrzeć pokaz policyjnego psa służbowego. Pokaz ten cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie mogli zobaczyć jak pies reaguje na komendy. Policjant wyjaśnił na czym polega tresura psów służbowych oraz jaką rolę odgrywa systematyczne szkolenie umiejętności psa w budowaniu więzi między przewodnikiem i zwierzęciem.

Pogoda oraz wyśmienite humory dopisywały wszystkim uczestnikom przez cały pobyt nad Jeziorem Nyskim. Zwieńczeniem tego dnia były słodkie lody. Wycieczka była naprawdę udana. Bardzo dziękujemy p. Romanowi Pałce za poświęcony czas oraz pomoc w organizacji aktywnego wypoczynku.

Data publikacji: 17-06-2024 18:05