1 września

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy !

Rozpoczynamy dziś nowy rok szkolny 2020/2021, który niesie wiele zmian i nowości. Największą z nich jest nowa organizacja codziennego życia szkoły. Szkoła musi dostosować swoją działalność do panującej  sytuacji epidemiologicznej. Od 1września, po prawie półrocznej przerwie wracamy do nauczania stacjonarnego i wszyscy mamy nadzieję dotrwać tak do wakacji. Każda osoba przebywająca na terenie szkoły musi dostosować się do obowiązujących w szkole nowych przepisów, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców.

Gorąco witam Wszystkich w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, a szczególnie naszych najmłodszych uczniów, pierwszoklasistów. To dla nich bardzo ważny dzień. Dzisiaj rozpoczynają swoją szkolną przygodę.

Drodzy Uczniowie!

Wierzę, że od początku roku szkolnego z zapałem i ciekawością przystąpicie do pracy. Jaki będzie ten rok w dużej mierze zależy od Was - od Waszej ambicji, wytrwałości i sumienności.

Życzę Wam jak najlepszych wyników w nauce i zachęcam do rozwijania swoich talentów.

Szanowni Pedagodzy, Pracownicy Szkoły, Rodzice!

Przed nami kolejny rok, kolejne obowiązki i nowe zadania. Rok trudny. Życzę aby był spokojny i bezpieczny. Niech każdy jego pracowity dzień niesie satysfakcję i optymizm .

 

Barbara Ottenbreit

Dyrektor PSP 32 w Opolu.

 

 

Opublikował: Krystyna Borecka
Data publikacji: 01-09-2020 09:58
Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie

Do góry