Jak uzyskać dostęp do e-dziennika?

1. Wejdź na stronę szkoły http://psp32.opole.pl  , następnie kliknij zakładkę "E-szkoła" , a następnie "Zaloguj się"
  2. Pojawi się panel "Logowanie". Kliknij "Załóż konto", a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
  3. Zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i kliknij przycisk "Wyślij wiadomość"
  4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać swoje hasło.
  5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i kliknij przycisk "Ustaw nowe hasło".
  6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
  7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania sie w programie znajdziesz w zakładce "Pomoc"

Jak wysłać wiadomość do nauczyciela?

1. Na stronie głównej e-dziennika znajdziesz link "Napisz nową wiadomość"- kliknij w ten link. Zostałeś przeniesiony do poczty w e-dzienniku.
  2. Kliknij "Nowa wiadomość", a następnie wybierz grupę "Nauczyciel", wybierz z listy nazwisko wychowawcy .
  3. Kliknij na wybranym nazwisku lewym przyciskiem myszy, a następnie kliknij na strzałkę ">".
  4. Kliknij "Zapisz".
  5. W polu "Temat" wpisz temat wiadomości, w treści wiadomości wpisz tekst do nauczyciela. Kliknij "Wyślij"