Aktualności

 • Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej

  27 stycznia 2023 roku uczniowie klasy I zostali włączeni w krąg czytelników biblioteki szkolnej. Po obejrzeniu przedstawienia w wykonaniu uczennic z VI klasy pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę, w której zapewnili, że obowiązki czytelnika będą traktować z wielką powagą. Po przysiędze przyszedł moment na pasowanie i przyjęcie gratulacji oraz pamiątkowego dyplomu.

 • Warsztaty mydlarskie

  17 stycznia uczniowie klas młodszych uczestniczyli w pachnących i kolorowych, a zarazem edukacyjnych zajęciach z produkcji naturalnego mydła glicerynowego.

  Podczas warsztatów dzieci z myślą o swoich najbliższych samodzielnie wykonały piękne mydełka - prezent dla Babci i Dziadka na nadchodzące święto.

   

 • Dzień Babci i Dziadka

  18 stycznia, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, do naszej szkoły zawitali ważni goście. Zgodnie ze szkolną tradycją uczniowie klas 1 - 3 zaprosili Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Spotkanie uświetniły dziecięce recytacje, śpiewy i tańce. Wspólnie ze swoimi wnukami Dziadkowie mogli też pokolędować przy jasełkach.

 • Akcja Biała zima

 • Półkolonie AZS Politechniki Opolskiej

  Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej zaprasza dzieci do spędzenia ferii w sportowej atmosferze.

  Zorganizowany i aktywny wypoczynek pomoże utrzymać sprawność fizyczną Waszego Dziecka. Profesjonalni instruktorzy zapewnią dużo sportowych atrakcji w różnych dyscyplinach. Stawiamy na umiejętności motoryczne, aby dzieci rozwijały się ruchowo jak najlepiej.

 • Chór

  Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 32 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu do chóru dziecięco - młodzieżowego. Zajęcia w naszym chórze są bezpłatne. Oferujemy: ćwiczenia emisji głosu i dykcji, indywidualne podejście do chórzysty, poznawanie repertuaru zarówno klasycznego jak i rozrywkowego, zabawy integracyjne, wycieczki, warsztaty i koncerty.

 • Kraina Zdrowia Dzieci – największe wydarzenie medyczne dla dzieci na Opolszczyźnie

 • Poradnik informujący o lokalnych dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi na 2023 r.

 • Dzień pluszowego Misia

  Od 20 lat 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia – ukochanej maskotki dzieci.

  W tym wyjątkowym dniu uczniowie przynieśli do szkoły swoje ukochane pluszaki, a uczniowie kl. I przygotowali „misiowe” śniadanie. Było słodkie i baaardzo smaczne.

 • Wigilie

  22 grudnia był dla nas dniem wyjątkowo magicznym. W tym dniu świętowaliśmy najpierw we własnych klasach, a potem wspólnie ze wszystkimi uczniami i pracownikami szkoły Boże Narodzenie. Zamiast książek i zeszytów na klasowych stołach pojawiły się białe obrusy, sianko, Pismo Święte, opłatek i świąteczne smakołyki. Wszyscy byli dla siebie grzeczni, serdeczni, pełni uśmiechu.

Opublikował: Barbara Ottenbreit
Data publikacji: 02-07-2018 11:49
Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie

Do góry