• Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 19 czerwca 2019  o godzinie 900 w szkole. Poprzedzone zostanie mszą świętą o godz. 800 w kościele pw. św. Jana Nepomucena w Opolu - Sławicach.

• Ogłoszenie

Dnia 18 czerwca 2019 r. (wtorek) zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

• Warsztaty dla grupy teatralno - muzycznej

Dnia 14. 6. 2019 r. odbyły się warsztaty dla grupy teatralno - muzycznej, prowadzone przez reżyserów Romanę Janik oraz Bohdana Graczyk.

• Przedszkole nr 62 w naszej szkole

Dnia 14. 6. 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 62 w Opolu.

• Wycieczka kl. III

Uczniowie kl. III spędzili miły dzień w Opolu. Oglądali panoramę miasta, spacerowali po pasiece obserwując pomniki przyrody i chłodzili się w fontannie. Na osłodę wstąpili na grabówkę, na przepyszne naleśniki.

• Olimpiada

Już po raz trzeci reprezentacja uczniów młodszych klas wzięła udział w Olimpiadzie Wspierania Aktywności Fizycznej zorganizowanej przez Mos Opole.

• Bieg Zajączka

W ostatnim dniu maja uczniowie młodszych klas naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w Biegu Zajączka, imprezie sportowej, w której poprzez zabawę wspomagają szpital Kliniczny w Opolu, a konkretnie oddział pediatrii.

Zebranie rodziców uczniów przyjętych

do klasy pierwszej

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32

na rok szkolny 2019/ 2020

odbędzie się 24. 6. 2019 r.

o godz. 1700 w szkole.

W związku z wysokimi temperaturami

12, 13 i 14 czerwca 2019 r.

zajęcia lekcyjne we wszystkich klasach

kończą się o godz. 1225.

Zajęcia świetlicy w tych dniach odbywają się

zgodnie z planem.

W związku z wysokimi temperaturami

Festyn Rodzinny „FAMILIADA”

zaplanowany na 15. 6. 2019 r.

nie odbędzie się.

Opublikował: Barbara Ottenbreit