• Noc w szkole "Kraina lodu"

15 lutego odbyła się w naszej szkole II Noc Bibliotek pt. "Kierunek KRAINA LODU".

Uczniowie klas IV - VI po przybyciu do szkoły wysłuchali prezentacji multimedialnej o dwóch najzimniejszych miejscach na ziemi a następnie rozwiązywali różne zadania na 7 różnych stacjach (język niemiecki, język polski, matematyka, przyroda, łamigłówki, zręczność, plastyka). O pierwsze miejsce rywalizowało między sobą 7 grup. Dzieci szybko uporały się z zadaniami i wykonywały również dodatkowe ćwiczenia.

• Pismo Dyrektora Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia

• Zajęcia w czasie ferii zimowych

• Ogłoszenie

FERIE  ZIMOWE
    PSP NR 32 w OPOLU

1. PONIEDZIAŁEK 4. 2. 2019 r. godz. 900 - 1200 - ZABAWY TANECZNO - RUCHOWE - Joanna Pobierowska
    2. WTOREK 5. 2. 2019 r. godz. 900 - 1115 - GRY I ZABAWY SPORTOWE - Agnieszka Reuss - Hennek
  • Przygotowania do Kiermaszu Adwentowego

20 listopada odbyły się pierwsze warsztaty artystyczne, podczas których powstawały ozdoby na Kiermasz Adwentowy. Pod okiem mam naszych uczniów Pani Pawlety i Pani Walerczak powstały naprawdę wspaniałe rzeczy. Bardzo się cieszymy za tak liczne przybycie uczniów wraz z rodzicami. Wszystkie prace będzie można nabyć na XVII już Kiermaszu Adwentowym.

• Zaproszenie

Mamy przyjemność zaprosić
    wszystkich zainteresowanych na
    XVII Kiermasz Adwentowy,
    który odbędzie się w niedzielę 2 grudnia 2018 roku
    w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32
    im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Opolu (Sławicach)
    od godziny 1500.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne

oraz uczniowie

• Konkurs

W Opolskim Ratuszu odbyło się dzisiaj rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na niebieski pojemnik, w którym wzięły udział prace uczniów naszej szkoły. Miło mi ogłosić, że w konkursie III miejsce w kategorii klas I - IV zdobyła  praca Mai Sobockiej z kl. II, a w kategorii dla uczniów kl. V - VI praca plastyczna Madzi Moździerz zdobyła I miejsce.

• Wycieczka do Wrocławia i Brzegu

13 listopada uczniowie klas IV - VI wybrali się na wycieczkę szkolną "Jak Feniks z popiołów" do Wrocławia i Brzegu w ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zwiedzanie rozpoczęli od rynku wrocławskiego. Pan przewodnik pokazał i opowiadał o Starym Ratuszu z pręgierzem, kamienicach wokół rynku, dawnych domkach altarystów "Jaś i Małgosia", Filharmonii Wrocławskiej, Piwnicy Świdnickiej, Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego.

• Zaproszenie na warsztaty

20 listopada 2018 r. o godz. 1700 odbędą się warsztaty, na których powstaną ozdoby sprzedawane podczas Kiermaszu Adwentowego. Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców do tworzenia.

• Śniadanie daje moc

Młodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Tym razem uczniowie z kl. I przygotowywali kanapki, z kl. II sałatki i przekąski warzywne, a najstarsi sałatki, szaszłyki i koreczki owocowe.

Opublikował: Barbara Ottenbreit
Data publikacji: 02-07-2018 11:49