Aktualności

 • Uwaga!

  Dziś 22 września ruszyło i potrwa do 10 października głosowanie w miejskim budżecie obywatelskim. Proszę o głosy na zadanie dzielnicowe 37/24 Edukacja i bezpieczeństwo w dzielnicy XII. Wystarczy zalogować się na stronie bo.opole.pl, nacisnąć głosuję, przejdź do głosowania, zadania dzielnicowe rejon XII i tam wybrać zadanie 37/24 Edukacja i bezpieczeństwo w dzielnicy XII.

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

 • Uwaga!!!

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32 w Opolu odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. według następującego planu:

  Klasy I - III godzina 9. 00

  Klasy IV - VII godzina 11. 00

  Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spotkają się w klasach ze swoimi wychowawcami.

 • "Olimpiada Aktywnego ucznia MOS"

  W czwartek 15 czerwca reprezentacja uczniów z kl. I wzięła udział w olimpiadzie sportowej, która odbyła się w Hali Widowiskowo - Sportowej Stegu Arena w Opolu. Była ona podsumowaniem programu „Aktywny uczeń” prowadzonego przez MOS w Opolu. Dzieci konkurowały w 9 konkurencjach na wesoło i poważnie.

 • Dzień Pustej Klasy

  W piątek 16 czerwca uczniowie kl. I i II włączyli się w ogólnopolską akcję - Dzień Pustej Klasy. Zamiast tradycyjnych zajęć w ławkach były zajęcia w parku, na szkolnym podwórku i boisku. Dzieci obserwowały przyrodę, wykonały domki dla owadów i przeprowadziły eksperymenty z cieczą nienewtonowską.

 • Złoty Stok

  W czwartek – 18 maja uczniowie kl. I i II wyruszyli na wycieczkę do Złotego Stoku.

  Na miejscu zwiedzili replikę średniowiecznej osady górniczej. Wprawili w ruch potężne 3 tonowe młyńskie koło deptakowe i 15 - metrowy kierat.

 • Akcja #beeyope

  Na przełomie kwietnia – maja uczniowie klasy 4 i 5 wzięły udział w akcji #beeyope, organizowanej przez YOPE, Fundację BNP Paribas i Fundację Łąka. Podczas lekcji uczniowie poznawali świat dzikich pszczół i polnych kwiatów. Dowiedzieli się dlaczego tak ważne są one dla środowiska naturalnego. W trakcie lekcji uczniowie z wielkim zapałem rozwiązywali zagadki w zeszycie ćwiczeń, odkrywali i siali różne rodzaje nasion.

 • Wycieczka do Krakowa

  18 maja 2023 roku uczniowie klas IV – VI wyjechali na jednodniową wycieczkę do Krakowa.

  Zwiedzanie tego pięknego miasta rozpoczęli od Kościoła Mariackiego z przepięknym Ołtarzem Wita Stwosza. Ponadto byli w Katedrze z grobami królewskimi, weszli, aby dotknąć Dzwonu Zygmunta oraz odbyli spacer Traktem Królewskim od Wawelu na Rynek.

  Wszystkim bardzo podobała się lekcja w Muzeum Rynku Podziemnego - „Dzień jak co dzień.

 • Kolonia 2023

Opublikował: Barbara Ottenbreit
Data publikacji: 02-07-2018 11:49
Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie

Do góry