• Tydzień z grami

Już od poniedziałku, 21 października, w świetlicy szkolnej rusza Tydzień z Grami

• Kosnultacje z Rodzicami

KONSULTACJE Z RODZICAMI

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32 w Opolu

21.10.2019r. /poniedziałek/

• Prelekcja ekologiczna

Uczniowie młodszych klas wzięli udział w prelekcji ekologicznej – segregacja odpadów.

• Umiem pływać

Zajęcia sportowe na pływalni.

• Pasowanie na ucznia

Nadeszła chwila taka, by ucznia zrobić z przedszkolaka!

• Bezpłatna infolinia

Informujemy, że została w tym tygodniu uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

• Remont dachu

UWAGA !!!!
    Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 32 w Opolu informuje,  że od dnia 23.09.2019r.  będzie remontowane poszycie dachowe  budynku gospodarczego znajdującego się na terenie naszej szkoły

Ze względów bezpieczeństwa wjazd na teren szkoły będzie zabroniony od dnia 23.09.2019r. do odwołania.

Prosimy aby nie wjeżdżać  i nie wprowadzać dzieci do szkoły od strony boiska.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września powitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2019/2020.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.

• Uwaga! Zebranie z Rodzicami

Pierwsze zebranie z Rodzicami w roku szk. 2019/2020 odbędzie się 10 września o godzinie 17:00.

- część I na korytarzu

- część II z wychowawcami w klasach

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/ 2020 w PSP nr 32 w OPOLU - SŁAWICACH

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/ 2020 odbędzie się

2 września o godzinie 900 w budynku szkoły.

Uroczystość poprzedzi msza św. w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena

w Opolu - Sławicach o godzinie 800.

Opublikował: Barbara Ottenbreit
Data publikacji: 02-07-2018 11:49