Kampania # szczepimy się

• Oferta wsparcia uczniów i rodziców w trakcie ferii 2021

Informacja o uruchomieniu infolinii oraz możliwości spotkań on - line ze specjalistami Miejskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Opolu. Adresatami oferty są uczniowie i rodzice dzieci, którzy potrzebują wsparcia w sytuacji izolacji, problemów emocjonalnych, trudności wychowawczych czy edukacyjnych.

• Życzenia świąteczne

• Terminy ferii

Prosimy o zapoznanie się z terminami ferii.

• Akcja Układamy - Pomagamy

Dzisiaj na lekcji z edukacji polonistycznej w gr. I mówiliśmy o pomaganiu innym w tym  przedświątecznym czasie. Zaproponowałam im włączenie się w akcję UKŁADAMY – POMAGAMY wspierając  fundację  MAM MARZENIA
    ZASADY UDZIAŁU W AKCJI
    •    Zrób zdjęcie przedstawiające proces układania klocków
    •    Wstaw zdjęcie na swój profil na Facebooku lub Instagramie. Pamiętaj, post powinien być publiczny!
    •    Oznacz zdjęcie hasztagami #UkładamyPomagamy #KlockiBlocki#FundacjaMamMarzenie

• Nasze prace

Podczas ostatnich lekcji świetlicowych oglądaliśmy krótki film o pochodzeniu i tradycji ozdabiania choinki. Następnie dzieci wycinały z szablonu swoją choinkę i ozdabiały ją w dowolny sposób. Choinki wyszły bardzo ładne co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

• Świąteczne lampiony

Uczniowie klasy 3 przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia wykonali w ramach lekcji plastyki piękne lampiony, które prezentują w naszej galerii.

• Pierwszaki w akcji

Podczas edukacji zdalnej nie tylko uczymy się pracować z nowymi technologiami, ale także się nimi bawimy.

• A to ci galeria!

Mikołaj to niewątpliwie święty, którego wszyscy znają i kochają.
    Jako dzieci kochamy go za spełnianie naszych marzeń, a jako dorośli doceniamy tradycję dzielenia się dobrem.

Dlatego 6 grudnia każdy oczekuje św. Mikołaja!

Mikołaj kojarzy nam się z dobrem i  miłością człowieka do człowieka, dlatego chętnie tworzymy jego portrety i wykorzystujemy jego wizerunek w świątecznych dekoracjach.

Uczniowie młodszych klas w naszej szkole wykonali portrety Mikołaja wykorzystując swoje umiejętności pracy w programie graficznym. I wyszła taka oto galeria!
    Mikołaj będzie na pewno zadowolony!

Opublikował: Barbara Ottenbreit
Data publikacji: 02-07-2018 11:49