• Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 19 czerwca 2019  o godzinie 900 w szkole. Poprzedzone zostanie mszą świętą o godz. 800 w kościele pw. św. Jana Nepomucena w Opolu - Sławicach.

• Ogłoszenie

Dnia 18 czerwca 2019 r. (wtorek) zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

• Warsztaty dla grupy teatralno - muzycznej

Dnia 14. 6. 2019 r. odbyły się warsztaty dla grupy teatralno - muzycznej, prowadzone przez reżyserów Romanę Janik oraz Bohdana Graczyk.

• Przedszkole nr 62 w naszej szkole

Dnia 14. 6. 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 62 w Opolu.

• Wycieczka kl. III

Uczniowie kl. III spędzili miły dzień w Opolu. Oglądali panoramę miasta, spacerowali po pasiece obserwując pomniki przyrody i chłodzili się w fontannie. Na osłodę wstąpili na grabówkę, na przepyszne naleśniki.

• Olimpiada

Już po raz trzeci reprezentacja uczniów młodszych klas wzięła udział w Olimpiadzie Wspierania Aktywności Fizycznej zorganizowanej przez Mos Opole.

Więcej aktualności