• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019

19 czerwca 2019 roku już po raz kolejny pożegnaliśmy rok szkolny 2018/ 2019 a tym samym uczniów klasy VI. Uczniowie byli jeszcze bardziej szczęśliwi ponieważ nastąpiło to 2 dni wcześniej niż było zaplanowane na początku roku szkolnego.

W tym roku klasa VI pożegnała wszystkich kolegów i nauczycieli niesamowitym kabaretem słowno - muzycznym, klasa V starszych kolegów również. Ale podczas ostatnich pożegnań uczniów, Pani Dyrektor, rodziców i wychowawczyni nie zabrakło łez - łez smutku.

• Mistrzynie Polski

W dniach 17 - 19 maja 2019 roku odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie - Koźlu. W zawodach uczestniczyło 139 zespołów z całego kraju, w tym około 1500 zawodniczek. Komisja sędziowska to 16 sędziów z Polski, Czech i Francji. Organizatorami było Stowarzyszenie Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich.

• Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 19 czerwca 2019  o godzinie 900 w szkole. Poprzedzone zostanie mszą świętą o godz. 800 w kościele pw. św. Jana Nepomucena w Opolu - Sławicach.

• Ogłoszenie

Dnia 18 czerwca 2019 r. (wtorek) zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

• Warsztaty dla grupy teatralno - muzycznej

Dnia 14. 6. 2019 r. odbyły się warsztaty dla grupy teatralno - muzycznej, prowadzone przez reżyserów Romanę Janik oraz Bohdana Graczyk.

• Przedszkole nr 62 w naszej szkole

Dnia 14. 6. 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 62 w Opolu.

Więcej aktualności