• Półkolonie zimowe

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu zaprasza na pięciodniowy turnus dla dzieci klas I – VI, pozostających w domu podczas ferii zimowych.

• Rekrutacja 2020/21

Informacje dla Rodziców dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2020/21.

• Spotkanie z podróżnikiem

28 stycznia naszą szkołę odwiedził podróżnik, aby opowiedzieć nam o kolejnym ciekawym zakątku świata. Tym razem wybór padł na Indonezję. Uczniowie wszystkich klas usłyszeli o środowisku przyrodniczym oraz życiu mieszkańców wysp: Jawa i Bali. Zaciekawieni uczestnicy prelekcji zadawali pytania i wyrazili chęć poznawania w przyszłości kolejnych pięknych miejsc naszej planety.

• Śmieci mniej - Ziemi lżej

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zdobyła II miejsce w konkursie "Śmieci mniej - Ziemi lżej", organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola. Konkurs był adresowany do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół. Zbierano makulaturę, puste puszki aluminiowe oraz baterie.

• Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka, to wspaniała okazja, by pokazać  rodzicom naszych rodziców, jak są dla nas ważni.

• Projekt "Tłumaczymy żywioły"

"Tłumaczymy żywioły" – projekt edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych Aglomeracji Opolskiej”

Więcej aktualności