• Tydzień z grami

Już od poniedziałku, 21 października, w świetlicy szkolnej rusza Tydzień z Grami

• Kosnultacje z Rodzicami

KONSULTACJE Z RODZICAMI

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32 w Opolu

21.10.2019r. /poniedziałek/

• Prelekcja ekologiczna

Uczniowie młodszych klas wzięli udział w prelekcji ekologicznej – segregacja odpadów.

• Umiem pływać

Zajęcia sportowe na pływalni.

• Pasowanie na ucznia

Nadeszła chwila taka, by ucznia zrobić z przedszkolaka!

• Bezpłatna infolinia

Informujemy, że została w tym tygodniu uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

Więcej aktualności