• Witamy w szkole!

1 września do społeczności szkolnej dołączyło 15 uczniów: 3 dziewczynki i 12 chłopców. Dzieci i rodziców powitały dyrektor szkoły i wychowawca klasy. Nowi uczniowie na znak gotowości rozpoczęcia szkolnej przygody wpisali się do wielkiej księgi uczniów szkoły. Następnie na osłodę pierwszych chwil w szkole otrzymali tyty pełne słodkości. Kiedy zabrzmiał pierwszy dzwonek udali się do swojej sali.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego i wielu sukcesów w szkole!

• Zmiana godziny rozpoczęcia zajęć dla klas IV-VI

Od poniedziałku 7.09.2020 klasy IV-VI rozpoczynają zajęcia o godz. 8:00

• 1 września

Rozpoczynamy dziś nowy rok szkolny 2020/2021, który niesie wiele zmian i nowości. Największą z nich jest nowa organizacja codziennego życia szkoły. Szkoła musi dostosować swoją działalność do panującej  sytuacji epidemiologicznej. Od 1września, po prawie półrocznej przerwie wracamy do nauczania stacjonarnego i wszyscy mamy nadzieję dotrwać tak do wakacji. Każda osoba przebywająca na terenie szkoły musi dostosować się do obowiązujących w szkole nowych przepisów, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców.

Gorąco witam Wszystkich w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, a szczególnie naszych najmłodszych uczniów, pierwszoklasistów. To dla nich bardzo ważny dzień. Dzisiaj rozpoczynają swoją szkolną przygodę.

Drodzy Uczniowie!

Wierzę, że od początku roku szkolnego z zapałem i ciekawością przystąpicie do pracy. Jaki będzie ten rok w dużej mierze zależy od Was - od Waszej ambicji, wytrwałości i sumienności.

Życzę Wam jak najlepszych wyników w nauce i zachęcam do rozwijania swoich talentów.

Szanowni Pedagodzy, Pracownicy Szkoły, Rodzice!

Przed nami kolejny rok, kolejne obowiązki i nowe zadania. Rok trudny. Życzę aby był spokojny i bezpieczny. Niech każdy jego pracowity dzień niesie satysfakcję i optymizm .

Barbara Ottenbreit

Dyrektor PSP 32 w Opolu.

• REKRUTACJA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Informacje dotyczące rekrutacji oraz regulamin świetlicy i karta zgłoszenia