• Pizza

Po przeczytaniu lektury pt. „O psie, który jeździł koleją”, uczniowie kl. III poznali symbole, zabytki czy proste zwroty w języku włoskim. Jednak wiadomo z czym najbardziej kojarzą się wszystkim Włochy – oczywiście z pizzą.

• Butelki pet

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie zbierania butelek PET w ramach projektu „Wspólna akcja segregacja” organizowanego przez Miasto Opole. W związku z tym wydarzeniem uczestniczyli w imprezie zorganizowanej w opolskim amfiteatrze i obejrzeli świetne przedstawienie ekologiczne oparte na znanej bajce – "Czerwony Kapturek”.

• Polanka

W ramach imprez związanych z 15 - leciem wejścia Polski do Unii Europejskiej uczniowie klasy II i III mieli okazję skorzystać z atrakcji w Centrum Rekreacji dla Dzieci -  Polanka w Opolu.

• UWAGA!!!

23. 5. 2019 r.  godz. 1700

ZEBRANIE RODZICÓW,

podczas którego zostaną przedstawione procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie danej placówki oraz osoby i instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno - pedagogicznej i wychowawczej.

• Wspomnienia z początku wiosny

21 marca z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa uczniowie naszej szkoły solidaryzując się z innymi ubrali dwie skarpetki nie do pary. Wysłuchali kilka informacji i obejrzeli film o dzieciach, które w 21 parze chromosomów mają ich 3, aby bardziej zrozumieć problemy chorych ludzi.

Ale ponieważ 21 marca przypada również pierwszy dzień kalendarzowej wiosny wszyscy szukali również oznak wiosny wokół szkoły.

• SZANOWNI PAŃSTWO!!!!

URZĄD MIASTA OPOLA PRZEDŁUŻYŁ TERMIN ZAKOŃCZENIA ZBIÓRKI BUTELEK PET.

PONOWNIE ZACHĘCAMY

DO ZBIERANIA BUTELEK DO DNIA 31 MAJA 2019 R.

Więcej aktualności