• Noc w szkole "Kraina lodu"

15 lutego odbyła się w naszej szkole II Noc Bibliotek pt. "Kierunek KRAINA LODU".

Uczniowie klas IV - VI po przybyciu do szkoły wysłuchali prezentacji multimedialnej o dwóch najzimniejszych miejscach na ziemi a następnie rozwiązywali różne zadania na 7 różnych stacjach (język niemiecki, język polski, matematyka, przyroda, łamigłówki, zręczność, plastyka). O pierwsze miejsce rywalizowało między sobą 7 grup. Dzieci szybko uporały się z zadaniami i wykonywały również dodatkowe ćwiczenia.

• Pismo Dyrektora Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia

• Zajęcia w czasie ferii zimowych

• Ogłoszenie

FERIE  ZIMOWE
    PSP NR 32 w OPOLU

1. PONIEDZIAŁEK 4. 2. 2019 r. godz. 900 - 1200 - ZABAWY TANECZNO - RUCHOWE - Joanna Pobierowska
    2. WTOREK 5. 2. 2019 r. godz. 900 - 1115 - GRY I ZABAWY SPORTOWE - Agnieszka Reuss - Hennek
  • Przygotowania do Kiermaszu Adwentowego

20 listopada odbyły się pierwsze warsztaty artystyczne, podczas których powstawały ozdoby na Kiermasz Adwentowy. Pod okiem mam naszych uczniów Pani Pawlety i Pani Walerczak powstały naprawdę wspaniałe rzeczy. Bardzo się cieszymy za tak liczne przybycie uczniów wraz z rodzicami. Wszystkie prace będzie można nabyć na XVII już Kiermaszu Adwentowym.

• Zaproszenie

Mamy przyjemność zaprosić
    wszystkich zainteresowanych na
    XVII Kiermasz Adwentowy,