• Uczniowie już wiedzą co w "prawie piszczy"!

W dniu 18. 10. 2021 r. odbyły się warsztaty z panią adwokat Izabelą Kociok - Skórą z Fundacji Quisisana w klasach IV - VI.

• Wycieczka klasy I i II

W dniu 11 października klasa I i II wybrały się na wycieczkę do Staniszczy Małych. W gospodarstwie agroturystycznym czekała na uczniów moc atrakcji: wędrówka w labiryncie kukurydzy, ziemniaczane wykopki, tworzenie kukiełek z kolb kukurydzianych, parzenie i degustacja ziołowych herbatek z miodem, dojenie krowy, poznanie ciekawostek związanych z czasami PRL - u, kiełbaska z grilla oraz pieczone w ognisku ziemniaki. Dopełnieniem tego udanego wyjazdu była słoneczna, piękna pogoda i - dla wielu - przejażdżka gokardami!

• ZAWODY SPORTOWE – FESTIWAL SZTAFET

Dnia 4. 10. 2021 roku na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków odbyły się interesujące zawody sportowe pod nazwą „Festiwal Sztafet”.

• Wycieczka

W piątek - 1 X uczniowie klas III - VI wyruszyli na górski szlak zdobywając od Przełęczy Tąpadła Ślężę. Przy pięknej, jesiennej pogodzie podziwiali przyrodę, oglądali panoramę Wrocławia i wysłuchali kilku ciekawych legend od przewodnika DZPK. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Afrykarium, w którym obejrzeliśmy niezwykły świat zwierząt żyjących w Afryce.

• Dzień chłopaka w klasach IV - VI oraz otrzęsiny uczniów kl. IV

• Dzień chłopaka w klasie II

Dziewczynki z klasy II uczciły święto swoich kolegów wręczając im drobne upominki, które przygotowały z pomocą rodziców oraz śpiewając im głośne "Sto lat". Czas upłynął nam na życzeniach i wspólnej zabawie.

Więcej aktualności