• Klasa pod chmurką

W nowym roku szkolnym przywitała nas bardzo miła niespodzianka – KLASA POD CHMURKĄ. To pięknie przygotowane pod namiotem mebelki, materace, a nawet kwietne dekoracje, które mają nam umilić i uatrakcyjnić pracę i zabawy w szkole. Niespodzianka baaardzo się udała i jeśli tylko pogoda pozwala, uczniowie tam właśnie spędzają nie tylko wybrane lekcje, ale przerwy oraz zajęcia świetlicowe. A to wszystko dzięki fundacji „Aktywni w regionie” z siedzibą w Choruli.

• Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto to swój początek zawdzięcza książce Petera H. Reynoldsa, pt. „The Dot”, w której poznajemy historię Vashti, dziewczynki, która nie wierzyła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie. Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.

• Inauguracja sportowego roku szkolnego

16 września  2022 roku uczniowie naszej szkoły, w składzie: Emilia Chochel, Marek Jurcewicz, Michał Czech, Bartosz Maciura oraz Maciej Rogala brali udział w uroczystej inauguracji szkolnego roku sportowego 2022/2023 pod nazwą:

• Rozpoczęcie roku

W czwartek - 1 IX o godz. 9. 00 uczniowie naszej szkoły zgromadzili się na inauguracji roku szkolnego. Do grona uczniów wstąpiło 18 pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie, byli pasowani na uczniów i otrzymali rogi obfitości.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

PDFRozpoczęcie roku szkolnego (129,30KB)

• Podręczniki do kupienia oraz wyprawka dla pierwszaka

Więcej aktualności